fbpx
Ön Kayıt

Dil Eğitimi

Anadil eğitimi: Türkçeyi doğru şekilde kullanmalarını, kelime hazinelerini geliştirmelerini, kendilerini doğru şekilde ifade etmelerini destekliyoruz.

Yabancı dil eğitimi: “Hayatın İçinde Dil Öğrenimi” metodu ile İngilizceyi yabancı dil olmaktan çıkarıyoruz. “Çift Yabancı Dil Eğitim Programı” ile İngilizceye ilave olarak öğrencilerin tercihlerine göre “Almanca” veya “İspanyolca” olmak üzere ikinci yabancı dil eğimi imkânı sunuyoruz.

Yabancı dil eğitim sistemimizin temellerini dünya vatandaşlığı çerçevesinde oluşturuyoruz. Amacımız; öğrencilerimizin yabancı dil konusunda hem grammar hem de speaking anlamında yetkin bireyler olmasını sağlamaktır.

Üniversite eğitimlerine yurt dışında devam etmeyi hedefleyen öğrencilerimizi “TOEFL” (Test of English as a Foreign Language), “IELTS” (International English Language Testing System) gibi uluslararası sınavlara da hazırlanmasını sağlıyoruz. Yurt dışı eğitim gezileri ile yabancı dil eğitimlerini pekiştiren öğrencilerimiz, aynı zamanda “Kültürler Arası Etkileşim” imkânı da buluyorlar.