fbpx
Ön Kayıt

Yetenek Geliştime Programı

Yetenek Geliştirme Programı ile öğrencilerimize “Branşlaşmış Spor Eğitimi” ile en az bir spor dalında lisanslı sporcu; “Branşlaşmış Müzik Eğitimi” ile de en az bir müzik enstrümanı kullanma imkanı sunuyoruz. Bunun için müzik, spor ve sanat derslerinde öğrencilerin kendi ilgi ve yeteneklerine göre ayrı salon ve atölyelerde eğitim almalarını sağlıyoruz.

Geleneksel Sanat Çalışmaları Programı: Ebru Atölyesi, Seramik Atölyesinde ve Ahşap Atölyesindeki çalışmalarla “Üretkenlik Becerilerini” geliştiriyoruz.
Sanatsal Gelişim Programı: Tiyatro, drama salonlarında ve müzik atölyelerinde verilen eğitimle “ifade becerilerini” geliştiriyoruz.

Sporcu Gelişim Programı: Cimnastik, dans salonlarında verilen eğitimlerle “Beden ve Estetik gelişimleri”ne; yüzme havuzu, buz pisti ve spor salonlarımızda yapılan çalışmalarla “Sporcu Kimlik” kazanmalarına imkan tanıyoruz.

Daha ileri düzeyde eğitim almak isteyen öğrencilerimizin, “Yaşayan Okul” projemiz ile hafta içi okul çıkışlarında “After School” ve hafta sonu “CumarteSİNdesin” eğitim programlarında takviye eğitim almalarını sağlıyoruz. Böylece öğrencilere, müzik, spor ve sanat derslerinin her birinde branşlaşarak yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerine olanak sağlıyoruz.