fbpx

Yönetim Kadromuz

özelsin
özelsin
özelsin
zelsin

1977 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Kültür Dershaneleri, Açı Dershaneleri, Buğra Sağlık Meslek Lisesinde müdürlük ve Genel Koordinatörlük görevlerini yürüttü. 2014-2018 yılları arasında Özel Gebze Deva Sağlık Meslek Lisesi müdürü olarak görev yaptı. Halen DEVA Okulları ve ÖZELSİN Koleji genel müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

özelsin

1974 Samsun doğumlu, evli ve iki erkek bir kız çocuğu babası olan Yılmaz Gürsakal ilköğrenimini  Almanya’da orta öğrenimini Samsunda  tamamladıktan sonra  Matematik Öğretmenliği alanından mezun oldu. 21 yıllık eğitim hayatının  13 yılını idarecilikte geçiren Gürsakal, ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

özelsin
özelsin
özelsin

1974 Yılında Kocaeli nin Gebze İlçesinde doğdu. Evli ve İki çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini Gebze’de tamamladıktan sonra On Dokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü Okuyarak üniversite eğitimini tamamladı.1996 yılından bu yana özel okullarda görev yapmakta olup 21 yıllık eğitim hayatının 13 yılını öğretmen olarak 8 yılını ise yönetici olarak gerçekleştirdi. Yüksek lisans eğitimi halen devam etmektedir. 2012 yılında İlkokul Koordinatörlüğü Koçluk Bakışıyla İletişim ve Meta Programı Eğitimi ne katılarak yetkinlik sertifikası aldı. 2018 yılından itibaren Özelsin okullarında Anaokulu ve İlkokulu müdürü olarak görevine devam etmektedir.

özelsin
özelsin
özelsin

1990 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Balıkesir Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. Alanında Türkiye 80. si olarak Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü tercih etti. Okulu Yüksek Onur belgesiyle bitirdi. AB destekli Proje Döngüsü Yönetimi sertifikasını aldı. 2012 yılından bu yana özel okullarda görev yaptı. 2018 yılı itibariyle ÖZELSİN Koleji’nde Türkçe öğretmenliği ve Ortaokul Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Evlidir.

özelsin
öelsinözelsin

1982 yılında Fatsa da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Gebze’de tamamladıktan sonra
Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerini bitirdi.
Ayrıca İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
2004 yılından bu yana devlet ve özel okullarda görev yaptı. Alanı ile ilgili olarak Drama, Yaratıcı Drama, Montessori eğitim sertifikaları olup 1 çocuk annesidir.
2019 yılından itibaren Özelsin Anaokulu koordinatörü olarak görev yapmaktadır.